Çantalar - Sembol Bilişim ve Teknoliji

SEMBOL BİLİŞİM
İçeriğe git

Çantalar

ÜRÜNLER

ÇANTA BAŞLIKLARI
Sırt Çantası
Laptop & Evrak Çantası
Kongre ve Sempozyum Çantası
Ham Bez Çanta
İpli Büzgülü Çanta
Stoklu Çantalar
Tela Bez Çanta
Postacı Omuz Çantası
Seyahat ve Spor Çantası
Makyaj Kozmetik Çantası
Plaj Çantası
Market Torbası
Termos Çantalar
Deri Çantalar
Deprem Ve İlk Yardım Çantası
Tablet Kılıfı
Yeni Çıkacak Ürünler

VIVAYO ÇANTA


KDV %8 ve baskı ücretleri fiyatlara dahil değildir, baskı ücretleri listenin en altında yazmaktadır. Ürünlerin detaylı resim

ve açıklamalarına web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Lütfen güncel stok listesi isteyiniz, stokta kalmayan ürünler için üretin süresi sorunuz. Listedeki ürün renkleri dışında her renk çanta üretilir.

Sarı renkli işaretlenmiş ürünler TÜRK PATENT VE MARKA KURUMU tarafından firmamız adına PATENT altına alınmıştır, taklit edilerek başkaları tarafından üretilmesi ve ürettirilmesi kanunen YASAKTIR ve ciddi cezai yaptırımları vardır. Patent haklarına tecavüz sayılan fiillerden birini işleyenler hakkında, ağır para cezası ve iki yıldan dört yıla kadar hapis cezası öngörülmüştür. Ayrıca, haklarında bu tür suçlardan dolayı cezalara hükmolunanların, varsa işyerlerinin bir yıldan az olmamak üzere kapatılması ve aynı süre ticaretten men edilmeleri hüküm altına alınmıştır. Tespitinde; 6769 Sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu’nda ‘Patent Hakkına Tecavüz’ kısmında düzenlenmiş olup Maddi/Manevi/İtibar Tazminatı ve ürünlere el koyma hakkına sahip olduğunun bilinmesini isteriz.

50 adet altında siparişlere baskı yapılmamaktadır. Çantalar bizden baskısız tedarik edilerek baskı firmasına bastırılabilir.

Nakış baskı sadece imalat çantalara yapılabilmektedir. Stoklu hazır çantalara nakış baskı yapılamamaktadır. Stoklu hazır çantalara teknik açıdan

sadece 1 renkli serigrafi baskı veya çok renkli transfer baskı yapılabilmektedir. Nakış baskı veya transfer baskı ücretleri için bilgi alınız.
ÇANTA GALERİ
 Gizlilik Onayı: belirtilen pazarlama ve profil oluşturma amaçları için kişisel verilerimin işlenmesine onay veriyorum.
Created with bykeskin
İçeriğe dön